Kdo je zmagal na Super Bowlu 2020? Rezultat, končni rezultat, MVP, oddaja ob polčasu, vrhunec

Kateri Film Si Ogledati?

V nedeljo zvečer se je zgodil še en dramatičen Super Bowl z vznemirljivim povratkom, rodil se je mladi superzvezdnik v vzponu in dokončni meme leta 2020.

Oglas

Brez dodatnega odlašanja vam RadioTimes.com ponuja popoln pregled vsega, kar morate vedeti o Super Bowlu.

Kdo je zmagal v Super Bowlu?

Kansas City Chiefs so v Super Bowlu zmagali z 31-20 končnim rezultatom nad San Francisco 49ers.

Chiefs je zaostal z 20: 10, vendar je v zadnjem četrtletju zadel s tremi padci, da bi sklenil dogovor.

Kdo je zmagal v Super Bowlu MVP?

Patrick Mahomes je bil po svoji vlogi v vrhuncu igre imenovan za Super Bowla MVP.

24-letni vzhajajoči zvezdnik večji del tekme ni uspel doseči pravih not z dvema prestrezoma, ki sta omejila slab prvi polčas na osebni ravni.

A kot vsi odlični igralci tudi Mahomes ni odnehal.

Mlada pištola je za Chiefs izstrelila več uničujočih metov navzgor, kar je povzročilo dve podaji z letenjem, ki sta ostali le nekaj minut na uri.

Kdo je izvedel predstavo ob polčasu Super Bowla

Shakira in Jennifer Lopez sta nastopili v oddaji Super Bowl ob polčasu.

Dvojac je na veselje množice v Miamiju razkril mešanico svojih največjih uspešnic, med drugim 'Hips Don’t Lie' in 'On The Floor'.

Brez ikoničnega virusnega trenutka ne bi šlo za Super Bowl. Predstavljamo Shakira meme ...

Oglejte si vrhunce Super Bowla na televiziji

Navijači si lahko brezplačno ogledajo vrhunce Super Bowla v NFL ta teden BBC Two od 23:15.