Koliko ure je oddaja Super Bowl ob polčasu 2021?

Kateri Film Si Ogledati?

Oddaja ob polčasu Super Bowla je legendarna priložnost v koledarju showbiza - najbolj bleščeče trčenje med športom in glasbo.

Oglas

Čeprav se bo Super Bowl leta 2021 izgledal zelo drugače kot običajno, se bo predstava ob polčasu nadaljevala po svoji običajni nezemeljski maniri z drugim velikim imenom, ki ga bodo dodali na seznam zvezd, ki so sodelovale v preteklih letih.

Letošnji izbrani izvajalec bo zagotovo dvignil streho v zalivu Tampa, medtem ko bodo domači Buccaneers v vodilni igri ameriškega športa prevzeli vladajočega prvaka Kansas City Chiefs.

RadioTimes.com vsebuje vse podrobnosti o predstavi Super Bowl ob polčasu leta 2021, vključno s tem, kdo nastopa, kdaj bodo nastopili in še več.

• Kako gledati Super Bowl 2021: čas, datum in kako predvajati v Veliki Britaniji

Kdaj je oddaja Super Bowl ob polčasu?

Super Bowl LV se začne Nedelja, 7. februarja 2021 , vendar bo naletel na ponedeljkove jutranje ure. Pripravite se na pozno!

Ura ob polčasu Super Bowla?

Sama igra naj bi se začela ob 23:30 (britanski čas) . Predstava ob polčasu se bo verjetno začela okoli 1:00 v ponedeljek zjutraj, vendar se uglasite prej, da boste vse ujeli.

Fortnite poglavje 2 sezona 3 bojni prehod

Pravzaprav se preprosto prilagodite celotni igri! Tom Brady proti Patricku Mahomesu ne gre zamuditi.

Kdo nastopa v oddaji Super Bowl 2021 ob polčasu?

The Weeknd je bil potrjen kot naslov za oddajo ob polčasu Super Bowl LV.

Trikratni dobitnik nagrade Grammy je leta 2020 s svojim četrtim studijskim albumom After Hours dosegel vrh britanske in ameriške glasbene lestvice.

30-letni Kanadčan s pravim imenom Abel Makkonen Tesfaye je po vsem svetu prodal več kot 75 milijonov plošč.

Rekel je tudi, da letos ne pričakuje nobenega gosta.

Kako dolgo je predstava Super Bowla ob polčasu?

Redne tekme NFL imajo 12-minutni odmor med polčasoma, vendar večja lestvica Super Bowla pomeni daljši zaostanek ob polčasu.

enostavni akrilni nohti

Nastopajočemu umetniku je v povprečju odobreno približno 13 do 14 minut, da se postavijo pred 160-milijonsko televizijsko publiko.

Igralci in trenerji Tampa Bay Buccaneers in Kansas City Chiefs bi lahko čakali do 30 minut, pri čemer bi bilo treba razvrstiti logistična vprašanja, kot so postavitev in sestavljanje faz nastopov.

Na katerem kanalu je predstava Super Bowl ob polčasu?

Vso akcijo Super Bowla si lahko ogledate v živo BBC One .

Navijači si lahko tekmo ogledajo tudi v živo Sky Sports Action , Zmešajte in Glavni dogodek .

Kako v živo pretakati oddajo Super Bowl ob polčasu

Super Bowl LV in oddaja ob polčasu bosta predvajana v živo BBC iPlayer in NFL Gamepass .

Igro lahko v živo predvajate na BBC iPlayerju prek številnih naprav, vključno s pametnimi telefoni in tabličnimi računalniki.

zviti listi paradižnika

Lahko si tudi ogledate tekmo do konca ZDAJ TV . Lahko dobite Nebesni športni dan za 9,99 £ ali a mesečna karta za 33,99 £, vse brez potrebe po pogodbi.

NFL Gamepass ima tudi vse akcije v živo v njihovi storitvi.

Kdo je nastopil na polčasu Super Bowl 2020?

Shakira in Jennifer Lopez sta navdušili oboževalce na stadionu Hard Rock v Miamiju na Super Bowlu LIV.

Zgodovina šova ob polčasu Super Bowla

V Super Bowlu je v preteklih letih nastopalo kopico ikoničnih umetnikov in skupin. RadioTimes.com je od leta 2000 sestavil seznam izvajalcev ob polčasu: