Oddaja ob polčasu Super Bowl 2022: čas, izvajalci in kako gledati v Združenem kraljestvu

Kateri Film Si Ogledati?

Super Bowl je znan kot največji šov na travi. To je vrhunec ameriškega športnega koledarja in končni cilj vsakega nogometaša lige NFL, univerze in srednje šole.

Vendar pa presega zgolj šport. Super Bowl si je ustvaril sloves vrhunske zabave z bleščečim kronskim draguljem šova ob polčasu, ki je vgrajen med drugo in tretjo četrtino igre.

Na večeru Super Bowl se res najde nekaj za vsakogar, saj se bo med veselicami sredi igre predstavila vrsta velikih izvajalcev z vsega sveta.

TVvam prinaša vse podrobnosti o polčasu Super Bowla leta 2022.

Svet športa na enem mestu

Posodobitve iz sveta športa na televiziji, vključno z novicami, ogledi in načinom gledanja v živo.

. Odjavite se lahko kadar koli.

Kdaj je predstava ob polčasu Super Bowla?

Začenja se Super Bowl LVI Nedelja 13.2.2022 , vendar bo potekal v ponedeljkovih zgodnjih jutranjih urah. Pripravite se na pozno!

Ob kateri uri je polčas oddaje Super Bowl?

Sama igra naj bi se začela ob 23:30 (UK) .

Oddaja ob polčasu se bo verjetno začela okoli 1 zjutraj v ponedeljek zjutraj, vendar se oglasite prej, da boste ujeli celotno stvar.

Kdo nastopa v oddaji ob polčasu Super Bowl 2022?

Pripnite se, tega ne smete zamuditi. Nastopili bodo Dr. Dre, Snoop Dogg, Eminem, Mary J. Blige in Kendrick Lamar. In na to smo popolnoma pripravljeni!

Blige je edina zvezda s seznama, ki je pred tem nastopila na Super Bowlu, poleg druge zvezdniške (in eklektične) zasedbe, vključno z Aerosmithom, NSYNC, Britney Spears in Nelly.

Kako dolgo traja polčas oddaje Super Bowl?

Redne tekme lige NFL imajo 12-minutni odmor med polčasoma, vendar večja lestvica Super Bowla pomeni daljši presledek ob polčasu.

Nastopajoči umetnik ima v povprečju približno 13 do 14 minut časa, da svoje stvari predstavi pred 160-milijonskim svetovnim televizijskim občinstvom.

kje lahko gledam jack reacher

Igralci in trenerji Cincinnati Bengals in Los Angeles Rams bi lahko čakali do 30 minut, pri čemer bi bilo treba urediti logistične težave, kot sta postavitev in odvzem stopenj nastopa.

Na katerem kanalu je oddaja ob polčasu Super Bowl?

Oddaja ob polčasu Super Bowl bo v živo predvajana na BBC One. Pokritost tekme se začne ob 23:30, oddaja pa se bo zgodila šele (uganili ste) na polovici, približno ob 1.00.

Igro lahko v živo prenašate na BBC iPlayerju prek številnih naprav, vključno s pametnimi telefoni in tabličnimi računalniki.

Navijači si lahko tekmo ogledajo tudi v živo Sky Sports NFL in Glavni dogodek .

Lahko pa si igro ogledate tudi prekoZDAJbrez podpisa pogodbe.

Oboževalci se lahko vključijo tudi za samo 99p prek NFL Gamepass ki bo prikazal celotno ameriško TV-prenosnost igre, vključno s svetimi oglasi v ZDA.

Kdo je nastopil na polčasu Super Bowla 2021?

Na lanskem Super Bowlu je The Weeknd sam prevzel postopke. Po stopinjah Justina Timberlaka, Lady Gage, Princea in Paula McCartneyja je postal peta solo zasedba, ki je sama poveljevala odru.

Shakira in Jennifer Lopez sta navdušili oboževalce na stadionu Hard Rock v Miamiju na Super Bowlu LIV leta 2020.

Zgodovina polčasov Super Bowla

V preteklih letih je na Super Bowlu nastopilo množica ikoničnih umetnikov in skupin. TV je sestavil seznam izvajalcev polčasov od leta 2000: