Kosovo proti Angliji: Kako gledati kvalifikacije za Euro 2020 na televiziji in v živo

Kateri Film Si Ogledati?

Anglija se bo v zadnjem obračunu kvalifikacij za Euro 2020 ta konec tedna pomerila s Kosovom.

najboljše žične slušalke za igranje iger
Oglas

Trije levi so bili v celotni kampanji zgledno oblikovani, na turnir pa so se uvrstili z odmevno zmago nad Črno goro s 7: 0.

Gareth Southgate je morda pripravljen eksperimentirati zdaj, ko je mesto za Euro 2020 zagotovljeno z James Maddisonom, Callumom Hudson-Odoijem in Tyroneom Mingsom, vsemi potencialnimi začetniki v Prištini.

Anglija bo po prvem spopadu s Kosovom v skupini A še vedno morala obdržati svojo pamet.

Underdogs so v prvi minuti dosegli divji spopad, ki se je končal s 5: 3 proti Angliji, vsi zadetki pa v prvih 55 minutah.

RadioTimes.com je zaokrožil vse, kar morate vedeti o ogledu tekme Kosovo proti Angliji na televiziji in v spletu.

Kdaj je Kosovo proti Angliji?

Kosovo proti Angliji se bo začelo ob 17:00 na Nedelja, 17. novembra 2019 .

Kako gledati Kosovo proti Angliji na televiziji in v živo

Nekateri naši članki vsebujejo kontekstualne partnerske povezave. S klikom na te nas lahko podprete, saj lahko ob nakupu zaslužimo provizijo. Za vas ni dodatnih stroškov in nikoli ne dovolimo, da bi to vplivalo na našo vsebino.

Navijači se lahko od 16.15 zvečer brezplačno spremljajo na ITV1.

Tekmo lahko v živo predvajate prek ITV Hub na številnih napravah, vključno s prenosniki, pametnimi telefoni in tabličnimi računalniki.

Kdo bo zmagal? RadioTimes.com pravi ...

Anglija bo upala, da bo svojo kampanjo zaključila v slogu.

Več mladostnikov bo morda dobilo priložnost, da se izkažejo, a Gareth Southgate bo vseeno zahteval zmago.

Kosovo je bilo v skupini A paket presenečenja in je še vedno v kvalifikacijah.

Anglija bi morala biti previdna, vendar bi morala tudi opraviti delo.