Kako gledati finale svetovnega prvenstva v snookerju 2021: TV kanal in prenos v živo

Kateri Film Si Ogledati?

Finale svetovnega prvenstva v snookerju se konča v ponedeljek po dvodnevni tekmi dveh najsvetlejših lučk v igri.

Oglas

Trikratni svetovni prvak Mark Selby se je v nedeljo in ponedeljek, ko se turnir bliža koncu, v razburljivem dvoboju pomeril s svetovnim prvakom iz leta 2005 Shaunom Murphyjem.

Po intenzivni akciji je najboljši izmed 35 finalnih igralcev Selbyja ob koncu tekme v nedeljo na koncu osvojil 4. mesto Selbyja z 10-7 prednosti.

Selby je pred tem v polfinalu po napetem srečanju užival v tesni zmagi s 17-15 nosilcem Stuartom Binghamom. Vlekel je za velikimi uroki, a ga je na koncu potegnil nazaj k zmagi.

V polfinalu 7. nosilke Murphy proti 6. ekipi Kyren Wilson je bila velika drama.

Wilson je v eni fazi vodil s 6: 2, nato z 10: 4, preden je Murphy zadel in zadel 11 od zadnjih 12 sličic, vključno z zadnjimi osmimi sličicami nazaj, da bi zmagal s 17: 12.

V prihodnjih urah in dneh pričakujte vznemirjenje in razlitja, saj se bo zadnji par boril za prevlado, brez očitnega favorita med preostalimi zvezdami. Popij.

RadioTimes.com vam prinaša vse, kar morate vedeti, da boste uživali v ogledu turnirja, vključno s časom in celotnim časom Razpored svetovnega prvenstva v snookerju 2021 .

Kako gledati svetovno prvenstvo v snookerju 2021 na televiziji in v živo

Pokritost svetovnega prvenstva v snookerju je na voljo na vseh platformah Eurosport in BBC.

Številnim strankam Sky Sports bo Eurosport že vključen v paket.

Stranke, ki niso Sky Sports, se lahko prijavijo že od 4,99 GBP na mesec ali 39,99 GBP za celo leto.

Lahko se naročite na Igralec Eurosporta samostojno ali pa ga dodajte v naročnino Amazon Prime. Lahko se celo prijavite za brezplačni preizkusi Eurosporta in Amazon Prime, tako da boste lahko en teden uživali v njihovi pokritosti, ne da bi plačali.

Večina akcije bo predvajana tudi na BBC Two in BBC iPlayer, čeprav bodo občasne tekme prikazane na BBC One.

Pazite na naš urnik spodaj, ki bo posodobljen ves turnir, ko bodo objavljene posebne podrobnosti.

Razpored svetovnega prvenstva v snookerju 2021 - finale

Vse tekme, ki prihajajo danes, si lahko ogledate spodaj.

kdaj bo izšel novi film o jamesu bondu

Za celoten seznam tekem v prihodnjih dneh si oglejte našo Razpored svetovnega prvenstva v snookerju 2021 .

Za upravljanje e-poštnih nastavitev kliknite tukaj.

Kdaj je finale svetovnega prvenstva v snookerju 2021?

Svetovno prvenstvo v snookerju 2021 se je začelo Sobota, 17. aprila 2021 , vrnitev v običajno aprilsko režo po premiku na avgust lani zaradi omejitev.

Dvotedenska vožnja doseže vrhunec v finalu Ponedeljek, 3. maj 2021 .

Svetovno prvenstvo v snookerju 2021 denarna nagrada

Za svetovno prvenstvo v snookerju je na voljo zajeten denar. Tu je celoten spodnji del, vključno z bonusi za doseganje najvišjega brejka:

• Najdaljši odmor: 40.000 funtov

Kdo je zmagal na svetovnem prvenstvu v snookerju leta 2020?

Svetovno prvenstvo v snookerju leta 2020 je končno osvojil Ronnie O’Sullivan, nekaj mesecev po tem, ko bi moral biti turnir izveden.

Med divjim nastopom v finalu je s šestim naslovom svetovnega prvaka premagal Kyren Wilson z 18-8.

Tekma na turnirju in ena največjih v zadnjem spominu je prišla med polfinali, ko se je Wilson boril proti Anthonyju McGillu.

Wilson je na koncu zmagal s 17-16 po osupljivem 62-minutnem odločilnem okvirju, ki je imel državo na robu sedeža.

O'Sullivan je Wilsona v končnem obračunu na koncu zbrusil, vendar letos po tem, ko je v drugem krogu izgubil proti McGillu, ne bo mogel braniti svoje krone na Crucibleu.

Ali so navijači dovoljeni na svetovnem prvenstvu v snookerju 2021?

Da. Navijači so bili nenehno ponovno uvajani na svetovno prvenstvo v snookerju, ki so se skozi turnir postopoma otečevali. Uvodni krog je vseboval 33 odstotkov gledalcev v areni, preden je bilo 50 odstotkov dovoljenih za drugi krog naprej.

Četrtfinale in polfinale so nadaljevali s 75-odstotno gnečo, preden je bil finale, razstavni dogodek svetovnega snookerja, zeleno prižgano za 100-odstotno zmogljivost. Vsak sedež v hiši bo zaseden.

Navijači bodo morali nositi maske, vendar se ne bodo držali strogih pravil o socialni distanciranju, kot del vladne pilotske sheme, ki je bila uvedena na prvenstvu.