Kako do vstopnic v zadnjem trenutku za finale Euro 2022 med Anglijo in Nemčijo

Kateri Film Si Ogledati?

Levinje so divjale v četrtfinalu proti Švedski, dosegle izjemno impresivno zmago s 4:0 in si priborile mesto v finalu. Zdaj, ko se obeta velik finale proti Nemčiji, vam naš popoln vodnik pove, kako lahko dobite vstopnice in spremljate angleške ženske v živo, ko se skušajo pisati v zgodovino.

Švedska je bila najvišje uvrščena ekipa na turnirju, vendar ni mogla storiti veliko, da bi zaustavila prosti napad Anglije, ko sta se ekipi pomerili na Bramall Lane, domu Sheffield Uniteda. Beth Mead je zadela prvi gol po 34 minutah in Anglija je ob polčasu povedla z 1:0. V drugem polčasu so levinje prevladovale, Lucy Bronze je v 48. minuti zadela za sekundo.

Alessia Russo je vstopila kot menjava v drugem polčasu in Švedom zadala še več bede, saj je z mehkim udarcem med vratarjevimi nogami udarila nazaj, preden je Fran Kirby dosegel četrti in zadnji zadetek, s čimer je elegantno okrcal težavno vratarko Hedvig Lindahl, ki je imela noč pozabiti med palicami.

Nasprotno pa je Mary Earps blestela na golu Anglije in uspela nekaj impresivnih obramb. Večkrat je zanikala Stino Blackstenius iz Arsenala. Na začetku drugega polčasa je iz bližine izsilila poskus Blacksteniusove preko vrat, v očem privlačni atletski obrambi.

Kupite vstopnice za finale Eura 2022 za ženske v Angliji na livefootballtickets.com

Minilo je 13 let, odkar so se levinje pojavile v velikem mednarodnem finalu, zdaj pa imajo Angležinje po zaslugi teh izstopajočih predstav in čudovitega napadalnega prikaza svojo priložnost. Če želite biti tam in videti, kako se Angležinje pišejo v zgodovino, preberite naš nasvet o nakupu vstopnic za tekmo Anglije proti Nemčiji v finalu ženskega Eura 2022.

Želite gledati več nogometa v živo? Tukaj je kako do vstopnic za Premier League 2022/23 pred začetkom sezone.

Kdo igra v finalu UEFA ženskega Eura 2022?

Nemčija proti Franciji preko Gettyja

Getty

Seveda je Anglija premagala Španijo v četrtfinalu in zdaj še Švedsko v polfinalu, s čimer si je zagotovila mesto v odločilni tekmi turnirja. Toda s kom se bodo soočili?

Nemčija je sinoči premagala Francijo po zaslugi dveh golov Alexandra Poppa in dosegla zmago z 2-1 proti visoko cenjeni francoski ekipi v dobri formi.

Zdaj je tekma med Anglijo in Nemčijo določena za to nedeljo, z veliko športne zgodovine med obema ekipama, ki bo poskrbela za okusno končno tekmo turnirja.

Kdaj in kje bo finale UEFA Women's Euro 2022?

Finale bo na angleškem domu mednarodnega nogometa - stadionu Wembley. Brez dvoma bo to Angliji prineslo določeno raven domače prednosti in stadion bo zagotovo dobro obiskan, glasen in vzdušje. Če želite biti del tega vzdušja, preberite naše nasvete o nakupu vstopnic.

Finale bo v nedeljo, 31. julija, s pričetkom ob 17. uri.

Stadion sprejme 90.000 gledalcev, obiskanost pa naj bi presegla prejšnji rekord za žensko tekmo na EP, ki je znašal 68.871 na uvodni tekmi turnirja proti Avstriji.

Kako do vstopnic za tekmo Anglija proti Nemčiji za finale ženskega Eura 2022

Trenutno so na uradni spletni strani stadiona Wembley navedene standardne vstopnice kot 'razprodane', na voljo pa so le vstopnice za gostoljubje. Vendar brez panike, našli smo nekatera spletna mesta, ki še vedno ponujajo možnost nakupa vstopnic in priti do finala.

Še vedno lahko dobite vstopnice na livefootballtickets.com, vendar so cene nekoliko napihnjene, očitno zato, ker so to vstopnice v nadaljnji prodaji. V času pisanja se vstopnice začnejo pri £169, kar se zavedamo, da je precej drago. Vendar pa je težko zagotoviti vstopnice za veliki finale v zadnjem trenutku, še posebej, ko so tiste, ki se prodajajo prek uradnih kanalov, že razprodane.

V tem primeru je preprodaja vstopnic dobra možnost, vendar je pri nakupu vedno dobro biti previden. Vedno se splača raziskati katerega koli prodajalca, ki ponuja vstopnice za nadaljnjo prodajo. V tem primeru ima spletno mesto oceno Trustpilot s 4,5 zvezdicami, kar ponuja malo miru. Vseeno priporočamo, da pred nakupom vedno raziščete in preverite spletno mesto.