Avstralija v Walesu: Kako gledati svetovno prvenstvo v ragbiju na televiziji in v živo

Kateri Film Si Ogledati?

Wales ta konec tedna v največji tekmi skupine D igra Avstralijo.

Oglas

Obe strani sta zmagali v uvodnih tekmah, Wales je nad Gruzijo naletel na rezultat 43-14.

Moškim Warrena Gatlanda je bilo ves odprtje prijetno, vendar vedo, da bodo morali poiskati dodatno opremo za svoj spopad s tekmeci iz Avstralije.

• Svetovno prvenstvo v ragbiju 2019: Tekme, datumi, časi, TV in spored v živo

Aussies so dosegli 39-21 zmago nad Fidžijem, čeprav zanje ni bil lahek večer.

Avstralija je zaostajala s tremi četrtinami tekme, vendar so bili štirje poskusi v drugem polčasu dovolj, da so se Wallabiesi zbrali in na koncu zabeležili udoben rezultat.

RadioTimes.com je zaokrožil vse, kar morate vedeti o ogledu tekme Avstralija v Walesu na televiziji in v spletu.

samorog mala alkimija

Koliko časa je Avstralija v Walesu?

Avstralija v Walesu se bo začela ob 8.45 na Nedelja, 29. septembra 2019 .

Kje je Avstralija v Walesu?

Igra se bo odvijala v Sapporo Dome, mesto Sapporo. Zmogljivost: 41.410

Kako gledati in prenašati v živo Avstralija v Walesu

Navijači se lahko na ITV1 brezplačno vključijo v ogled igre.

Tekmo lahko v živo predvajate prek ITV Hub na številnih napravah, vključno s prenosniki, pametnimi telefoni in tabličnimi računalniki.

Igra je na voljo tudi na kanalu S4C v valižanskem jeziku.

Kako si ogledati vrhunce svetovnega pokala v ragbiju

ITV na večer vsakega dneva akcije prikazuje celotne vrhunce vseh tekem svetovnega pokala v ragbiju.

Večina vrhunskih oddaj bo okoli 19.30, čeprav se lahko občasni dnevi razlikujejo.

Za natančen čas glejte našo stran s seznamom televizijskih programov RadioTimes.com.